Kategorie
Uncategorized

Wysokiej jakości garnitury

Świetnie leżący garnitur to podstawowa stylizacja w męskiej szafie. Jest ponadczasowym symbolem elegancji podczas rozmaitych okazji. Pierwotnie był ubiorem mężczyzn o wysokiej pozycji społecznej. Garnitur męski przeszedł długą ewolucję, aby przyjąć współczesną formę. Z biegiem czasu upowszechniały się coraz krótsze marynarki oraz dłuższe spodnie. Miało to na celu spopularyzowanie go jako codziennego ubioru. Mniejsza strojność spowodowała, że garnitur stał się dostępny dla każdego. Odznaczał się przede wszystkim wytwornymi tkaninami. Co ważne, garnitur męski sprawdzał się zarówno w dziennych jak i wieczorowych okazjach. Pojawiał się także również podczas spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Strój męski nieprzerwanie podlegał uproszczeniom, by w końcu zyskać współczesny wygląd. Do mody wróciły kamizelki, które świetnie uzupełniają garniturowy look.
Obecnie każdy mężczyzna powinien w swojej kolekcji posiadać klasyczny garnitur. Nawet artyści docenią możliwości, które oferuje im ten wyjątkowy strój męski. Choć w dzisiejszej modzie panuje luźniejszy styl casual, należy pamiętać że garnitur jest najlepszym wyborem na oficjalne sytuacje. Niezależnie od zawodu, wielu panów z pewnością doceni klasyczne modele z lekko zwężanymi nogawkami. To świetny wybór niezależnie od sylwetki oraz wzrostu. Taki krój może dodać dodatkowych centymetrów wzrostu. Przyjrzyjmy się kluczowym elementom garnituru męskiego.
Garnitury męskie składają się z marynarki oraz spodni. Marynarka dominuje górną część sylwetki. Składa się z klap o wybranym kształcie, brustaszy oraz kieszeni z patkami. Może być najbardziej powszechną klasyczną jednorzędówką. Szczególnym podkreśleniem sylwetki męskiej są usztywnienia ramion, mające nadawać jej kształtu odwróconego trójkąta. Drugim ważnym elementem garnituru są spodnie. Najważniejsza jest ich długość. Materiał z przodu może tworzyć jedno załamanie opierając się na cholewce butów. Panowie mogą wybierać wśród spodni z mankietami na samym dole nogawek. Spodnie powinien zdobić pasek. Eleganckie spodnie garniturowe mają dwie kieszenie. Wyróżnić można przylegające spodnie slim. Mało estetyczne jest noszenie spodni obcisłych, które z pewnością nie wyglądają elegancko.
Równie istotna jest koszula. Najlepszą opcją będzie model w śnieżnobiałym odcieniu. Coraz popularniejsze są modele uszyte w technologii „non iron”. W stylizacjach biznesowych królują blade szarości. Koszule występują w kilku krojach – regular, slim oraz super slim. Dostępne tekstury pozwalają bawić się swoim ubiorem. Choć w ubiorze męskim preferuje się długi rękaw koszuli, to w nieformalnych stylizacjach letnich dopuszczalna jest także jego krótsza odmiana.
    Panów przygotowujących się do zakupu swojego pierwszego garnituru polecamy skorzystanie z asortymentu marki. Jest ona niezwykle ceniona dzięki wysokiej jakości garniturom oraz kolekcjom męskim. W asortymencie marki znajdują się również liczne dodatki, dzięki którym każdy gentleman może przygotować wyjątkową stylizację. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją męską oraz uzupełnienia swojej szafy na przykład w klasyczny garnitur.